MUTAI CMTB1LE-63 3P Ihe fọdụrụ na RCBO nke na-arụ ọrụ ugbu a
Nkọwa Ngwaahịa
Ihe Mgbawa Ọsọ Ọsọ Ọsọ nke Residual Current nwere Nchedo Oke Ọsọ (RCBO) bụ ngwaọrụ nchekwa eletriki nke na-ejikọta ọrụ nke ngwaọrụ residual current (RCD) na obere ihe mgbawa sekit (MCB) n'otu unit.
Ihe mgbakasị sekit CMTB1LE-63 nke na-arụ ọrụ ugbu a nwere ike ichebe ndị mmadụ na ike site na ujo eletriki, obere sekit, na nsogbu ibu oke ibu. A na-ejikarị RCBO eme ihe n'ụlọ azụmahịa na ebe obibi. Ọ dabara na ọkọlọtọ nke IEC61009-1.
| Aha ngwaahịa | Ihe Mgbaji Sekit nke RCBO nke dị ugbu a |
| Nọmba nlereanya | CMTB1LE-63 3P |
| Ọkọlọtọ | IEC61009-1 |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ogidi | 3P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 400V |
| Ugboro ole enyere | AC 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 3000A/4500A/6000A |
| Oke mkpali na-eguzogide voltaji Uimp | 4000V |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+40℃ |
| Ụdị mwepụta ozugbo | CD |
| Ọkwa ọrụ fọdụrụnụ dị na ọkwa Na | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Usoro gbagọrọ agbagọ
Nhazi na Nwụnye (mm)
Uru
1. Nchedo sekit megide obere ọkụ eletrik, oke ọkụ eletrik na nchedo ntapu mmiri
2.Mfe ịwụnye: RCBOs na-adịkarị obere ma dị mfe ịwụnye, nke na-eme ka ha dị mma maka ojiji n'ebe dị nta ma ọ bụ ebe dị warara.
Ogidi
Ngwa
MCB Miniature circuit breakers bụ ọkachamara ma a na-ejikarị ha eme ihe n'ụlọ, ebe obibi, ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, na nnyefe ike eletrik.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe abụọ n'ime igbe dị n'ime, iberibe iri anọ n'ime igbe dị n'èzí.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Ahịa Ukwu
MUTAI Electric lekwasịrị anya na Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market.
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













