MUTAI CMTB1LE-63 4P Ihe fọdụrụ na RCBO nke na-arụ ọrụ ugbu a
Nkọwa Ngwaahịa
Ihe mgbakasị sekit CMTB1LE-63 nke na-arụ ọrụ ugbu a nwere ike ichebe ndị mmadụ na ike site na nsogbu eletriki, sekit dị mkpụmkpụ, na oke ibu. A na-ejikarị RCBO eme ihe n'ụlọ azụmahịa na ebe obibi.
Ọ dabara na ọkọlọtọ IEC61009-1.
| Aha ngwaahịa | Ihe Mgbaji Sekit nke a na-arụ ọrụ ugbu a fọdụrụ |
| Nọmba nlereanya | CMTB1LE-63 4P |
| Ọkọlọtọ | IEC61009-1 |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ogidi | 4P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 400V |
| Ugboro ole enyere | AC 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 3000A/4500A/6000A |
| Oke mkpali na-eguzogide voltaji Uimp | 4000V |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+40℃ |
| Ụdị mwepụta ozugbo | C ma ọ bụ D |
| Ọkwa ọrụ fọdụrụnụ dị na ọkwa Na | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Usoro gbagọrọ agbagọ
Nhazi na Nwụnye (mm)
Uru
1. Nchedo nke obere sekit na oke ọkụ eletrik
2. Nchedo megide ihe mberede eletrik: Ihe mgbawa sekit residual current na-achọpụta ma na-egbochi nsogbu eletriki nke mmiri na-agbapụta n'ala, na-egbochi ihe mberede eletrik na ihe ọkụ eletrik.
3. Oge nzaghachi ngwa ngwa: Emebere ihe mgbawa ndị a ka ha daa ngwa ngwa, ọtụtụ mgbe n'ime obere sekọnd, mgbe achọpụtara nsogbu eletriki.
Ogidi
Ngwa
MCB Miniature circuit breakers bụ ọkachamara ma a na-ejikarị ha eme ihe n'ụlọ, ebe obibi, ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, na nnyefe ike eletrik.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
1 pcs kwa igbe dị n'ime, 20 pcs kwa igbe dị n'èzí.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Ahịa Ukwu
MUTAI Electric na-elekwasị anya karịsịa n'inye ahịa na Middle East, Africa, South East Asia, South America, na Russia ... wdg.
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












