Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb Miniature Circuit Breaker
Nkọwa Ngwaahịa
Ihe mgbochi sekit CMTB1-63 pere mpe na-enye nchebe megide sekit dị mkpụmkpụ na ibu ibu, a pụkwara iji ya maka mbufe na mgbanwe sistemụ ike na-adịghị adịkarị. Site na imewe dị elu, arụmọrụ a pụrụ ịdabere na ya, ikike ịgbaji dị elu, na ọdịdị mara mma, MCB bụ ngwaahịa dị elu. E ji ihe ndị nwere ike iguzogide mmetụta na ihe ndị na-egbochi ire ọkụ rụọ shei na akụkụ ya.
| Aha ngwaahịa | MCB |
| NỌMBA nke ụdị. | CMTB1-63 4P |
| Ọkọlọtọ | IEC60898-1 |
| Asambodo | CE |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ogidi | 4P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 400/415V |
| Ugboro ole enyere | AC 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 3000A/4500A |
| Oke mkpali na-eguzogide voltaji Uimp | 4000V |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+40℃ |
| Ụdị mwepụta ozugbo | C |
| Agba | Ọcha + uhie |
| Ọrụ | OEM na ODM |
Usoro gbagọrọ agbagọ
Ogidi
Uru
1. Nchedo nke sekit megide ọkụ eletrik dị mkpụmkpụ
2. Nchedo nke sekit megide oke ọkụ eletrik
3. Nhazi mara mma ma dị mfe ịwụnye
Ngwa
A na-eji MCB eme ihe n'ụlọ, ebe obibi, ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, nnyefe ike eletrik...wdg.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe atọ n'ime igbe, itiri isii n'ime igbe mpụta.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 22*8.2*8 cm
Ahịa Ukwu
Etiti Ọwụwa Anyanwụ, Afrịka, Ndịda Ọwụwa Anyanwụ Eshia, Ndịda Amerịka, Ahịa Rọshịa...wdg
Q na C
E jiri asambodo mba ụwa dịka CCC, CE, na CB nweta asambodo MCB, ma asambodo sistemụ njikwa ISO 9001 na ISO 14001 kwadoro ya.
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













