CMTB1-63H 4P Ike Ịgbaji Elu Mcb Obere Ihe Mgbaji Sekit
Nkọwa Ngwaahịa
Ihe mgbawa sekit CMTB1-63 pere mpe nwere ike ichebe ọkụ eletrik site na sekit dị mkpụmkpụ na ibu ibu, a pụkwara iji ya dị ka nnyefe na mgbanwe sistemụ ike na-adịghị emekarị. Ihe mgbawa sekit pere mpe bụ akụkụ dị mkpa nke sistemụ eletriki ọ bụla, na-enye nchebe a pụrụ ịdabere na ya megide ihe egwu eletriki ma na-ahụ na ọrụ sekit eletriki na ngwaọrụ dị mma ma dị irè.
| Aha ngwaahịa | Obere ihe na-agbaji sekit MCB |
| NỌMBA nke ụdị. | CMTB1-63 4P |
| Ọkọlọtọ | IEC60898-1 |
| Asambodo | CE |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ogidi | 4P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 400/415V |
| Ugboro ole enyere | AC 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 6000A |
| Oke mkpali na-eguzogide voltaji Uimp | 4000V |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+40℃ |
| Ụdị mwepụta ozugbo | CD |
| Agba | ọcha na isi awọ |
| Ọrụ | OEM na ODM |
Ogidi
Ngwa
MCB Miniature circuit breakers bụ ọkachamara ma a na-ejikarị ha eme ihe n'ụlọ, ebe obibi, ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, na nnyefe ike eletrik.
Uru
1. Nchedo sekit megide ọkụ eletrik dị mkpụmkpụ
2. Nchedo sekit megide oke ọkụ
3. Ike ịgbaji dị elu
4. Nhazi mara mma ma dị mfe ịwụnye
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe atọ n'ime igbe, itiri isii n'ime igbe mpụta.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Q na C
Mutai ruru eru inweta asambodo sistemụ njikwa ISO 9001, ISO14001, ngwaahịa ndị ahụ gafere asambodo CCC, CE, CB ... wdg.
Ahịa Ukwu
Ndị ahịa na-anabata ngwaahịa ndị a, ọkachasị na Middle East, Africa, South East Asia, South America, na Russia Market.
1. Ngwaahịa ndị bụ isi: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... wdg.
2. Emechaala usoro mmepụta ihe site na mmepụta ihe ruo na nchikọta ngwaahịa zuru oke, nnwale na n'okpuru njikwa oge niile.
3. Site na asambodo sistemụ njikwa ISO 9001, ISO14001, ngwaahịa ndị a ruru eru site na asambodo mba ụwa CCC, CE, CB.
4. Ndị otu ọkachamara ọkachamara, nwere ike inye ọrụ OEM na ODM, nwere ike inye ọnụahịa asọmpi.
5. Oge nnyefe ngwa ngwa na ọrụ dị mma mgbe erechara ahịa.
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













