CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Obere ihe mgbawa sekit maka ike anyanwụ PV
Nkọwa Ngwaahịa
Ihe mgbawa sekit CMTB1-63 DC MCB pere mpe nwere ọrụ nke ichedo ngwa eletriki na ngwa ibu ndị ọzọ site na nsogbu ibu na obere sekit, ha nwekwara ike ichekwa nchekwa sekit. Ọtụtụ DC MCB na-eji sistemụ ọkụ eletrik kpọmkwem dịka ike ọhụrụ, PV anyanwụ, wdg. Ọnọdụ voltaji nke DC MCB na-abụkarị site na DC 12V-1000V, yana ike ọkụ eletrik a tụrụ aro ruo 63A.
| Ọkọlọtọ | IEC/EN 60947-2 |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ogidi | 1P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 250V |
| Ugboro ole enyere | 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 6000A |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+70℃ |
| Ụdị mgbagọ | C |
| Ogo mmetọ | 3 |
| Elu | ≤ 2000m |
| Ike waya kachasị elu | 25 mita |
| Nwụnye | 35mm DIN Rail |
| Ụdị abata ahịrị | Elu |
Uru
1. Chebe ngwaọrụ ahụ pụọ na obere sekit na oke ọkụ.
2. Nha Kọmpat: Emebere DC MCBs ka ha dị obere ma na-echekwa ohere, na-eme ka ha dị mma maka iji ha na obere panel eletriki na akụrụngwa.
3. Nwụnye Dị Mfe: Emebere DC MCBs maka ntinye dị mfe ma enwere ike itinye ha na DIN rails ma ọ bụ ozugbo na panel.
Ogidi
Ngwa
A na-ejikarị DC MCB Miniature circuit breaker eme ihe n'ọtụtụ sistemụ ọkụ eletrik dịka ike ọhụrụ, ike anyanwụ PV, wdg.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe iri na abụọ n'ime igbe dị n'ime, iberibe iri abụọ na anọ n'ime igbe dị n'èzí.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Q na C
Site na asambodo sistemụ njikwa ISO 9001, asambodo sistemụ njikwa ISO14001, ngwaahịa ndị a na-enweta asambodo mba ụwa CCC, CE, CB.
Ahịa Ukwu
MUTAI Electric lekwasịrị anya na Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market.
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









