CMTB1-63DC 2P DC MCB Obere ihe mgbaji sekit
Nkọwa Ngwaahịa
CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker nwere ike ichebe ngwa eletriki na ngwa ibu ndị ọzọ site na nsogbu ibu na obere sekit, ma chebe nchekwa sekit. Ọtụtụ DC MCB na-eji ụfọdụ sistemụ ọkụ eletrik kpọmkwem dị ka sistemụ ike anyanwụ, sistemụ nkwado batrị, ike ọhụrụ, wdg.
Ihe mgbawa sekit DC dị obere bụ ihe ngwọta a pụrụ ịtụkwasị obi ma dị ọnụ ala maka ichebe sekit DC megide nsogbu eletriki, nha ha dị obere, mbelata ọsọ ọsọ, na ikike ịgbaji dị elu na-eme ka ha bụrụ nhọrọ a ma ama n'ọtụtụ ngwa.
Ọnọdụ voltaji nke DC MCB na-abụkarị site na DC 12V-1000V, ebe ike ọkụ eletrik a tụrụ aro ruru 63A.
| Ọkọlọtọ | IEC/EN 60947-2 |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ogidi | 2P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 500V |
| Ugboro ole enyere | 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 6000A |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+70℃ |
| Ụdị mgbagọ | C |
| Ogo mmetọ | 3 |
| Elu | ≤ 2000m |
| Ike waya kachasị elu | 25 mita |
| Nwụnye | 35mm DIN Rail |
| Ụdị abata ahịrị | Elu |
Uru
1. Ịdọpụ Ngwa Ngwa: Emebere DC MCBs ka ha daa ngwa ngwa ma ọ bụrụ na ọkụ eletrik emee, nke na-enyere aka igbochi mmebi nke akụrụngwa na waya.
2. Ike Ịgbaji Elu: DC MCBs dị n'ọtụtụ ikike ịgbaji dị iche iche, nke pụtara na ha nwere ike ijikwa ọkwa ọkụ eletrik dị elu na-enweghị ịda ada.
3. Arụmọrụ a pụrụ ịtụkwasị obi: Emebere DC MCBs ka ha nye arụmọrụ a pụrụ ịtụkwasị obi ma na-adịgide adịgide n'ogologo ndụ ọrụ, nke na-enyere aka ibelata mmefu mmezi na nnọchi.
4. Nwụnye Dị Mfe: Emebere DC MCBs maka ntinye dị mfe ma enwere ike itinye ha na DIN rails ma ọ bụ ozugbo na panel.
Ogidi
Ngwa
A na-ejikarị DC MCB Miniature circuit breakers MCB eme ihe nke ọma na ụfọdụ sistemu ọkụ eletrik kpọmkwem dịka ike ọhụrụ, ike anyanwụ PV, wdg.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe isii n'ime igbe dị n'ime, iberibe iri abụọ n'ime igbe dị n'èzí.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Q na C
Site na asambodo sistemụ njikwa ISO 9001, ISO14001, ngwaahịa ndị a ruru eru site na asambodo mba ụwa CCC, CE, CB.
Ahịa Ukwu
MUTAI Electric lekwasịrị anya na Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market.
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
1. Nwere ihe karịrị afọ iri nke ahụmịhe n'ịmepụta ngwaahịa MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... wdg.
2. Emechaala usoro mmepụta ihe site na mmepụta ihe ruo na nchikọta ngwaahịa zuru oke, nnwale na n'okpuru njikwa oge niile.
3. Site na asambodo sistemụ njikwa ISO 9001, ISO14001, ngwaahịa ndị a ruru eru site na asambodo mba ụwa CCC, CE, CB.
4. Ndị otu ọkachamara ọkachamara, nwere ike inye ọrụ OEM na ODM, nwere ike inye ọnụahịa asọmpi.
5. Oge nnyefe ngwa ngwa na ọrụ dị mma mgbe erechara ahịa.
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










