CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Nkọwa Ngwaahịa
CMTB1-63 DC MCB obere ihe na-agbaji sekit nwere ike ichebe ngwa eletriki na ngwa ndị ọzọ dị mkpa site na nsogbu ibu oke na obere sekit, ma chebe nchekwa sekit ahụ. Ọtụtụ DC MCB na-eji sistemụ ọkụ eletrik kpọmkwem dịka ike ọhụrụ, PV anyanwụ, wdg. Ọnọdụ voltaji nke DC MCB na-abụkarị site na DC 12V-1000V, yana ike ọkụ eletrik a tụrụ aro ruo 63A.
| Ọkọlọtọ | IEC/EN 60947-2 |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1A - 63A |
| Ogidi | 4P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 1000V |
| Ugboro ole enyere | 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 6000A |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+70℃ |
| Ụdị mgbagọ | C |
| Ogo mmetọ | 3 |
| Elu | ≤ 2000m |
| Ike waya kachasị elu | 25 mita |
| Nwụnye | 35mm DIN Rail |
| Ụdị abata ahịrị | Elu |
Uru
1. Nchedo sekit megide ọkụ eletrik dị mkpụmkpụ
2. Nchedo sekit megide oke ọkụ
3. Ike ịgbaji dị elu
4. Nhazi mara mma ma dị mfe ịwụnye
Ogidi
Ngwa
A na-ejikarị DC MCB Miniature circuit breakers MCB eme ihe nke ọma na ụfọdụ sistemu ọkụ eletrik kpọmkwem dịka ike ọhụrụ, ike anyanwụ PV, wdg.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe atọ n'ime igbe, itiri isii n'ime igbe mpụta.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Q na C
Site na asambodo sistemụ njikwa ISO 9001, ISO14001, ngwaahịa ndị a ruru eru site na asambodo mba ụwa CCC, CE, CB.
Ahịa Ukwu
MUTAI Electric lekwasịrị anya na Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market.
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








