CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Nkọwa Ngwaahịa
E nwere obere ihe mgbawa sekit CMTB1-63 DC MCB dị na nha na ọkwa dị iche iche, enwere ike iji ha mee ihe n'ọtụtụ ọrụ dị iche iche, gụnyere sistemụ ike anyanwụ, sistemụ nchekwa batrị, sistemụ mmiri na ụgbọ ala, na igwe ụlọ ọrụ mmepụta ihe.
Ọnọdụ voltaji nke DC MCB na-abụkarị site na DC 12V-1000V, ebe ike ọkụ eletrik a tụrụ aro ruru 63A.
| Ọkọlọtọ | IEC/EN 60947-2 |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1A- 63A |
| Ogidi | 3 |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 750V |
| Ugboro ole enyere | 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 6000A |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+70℃ |
| Ụdị mgbagọ | C |
| Ogo mmetọ | 3 |
| Elu | ≤ 2000m |
| Ike waya kachasị elu | 25 mita |
| Nwụnye | 35mm DIN Rail |
| Ụdị abata ahịrị | Elu |
Uru
1. Nchedo megide ibu oke ibu na obere sekit
2. Àgwà Ịdọ Aka: DC MCBs nwere njirimara ịda mba dị iche ma e jiri ya tụnyere AC MCBs n'ihi ọdịdị dị iche nke voltaji DC.
3. Ọkwa voltaji: DC MCBs nwere ọkwa voltaji kpọmkwem maka sekit DC, nke na-abụkarị site na 12V ruo 1000V DC.
4. Nkwụsị Arc: Emebere DC MCBs iji kwụsị arc DC, nke na-akpa àgwà dị iche na arc AC.
Ogidi
Ngwa
A na-ejikarị DC MCB Miniature circuit breakers eme ihe nke ukwuu n'ụfọdụ sistemu ọkụ eletrik kpọmkwem, dịka ike ọhụrụ, ike anyanwụ PV, ụlọ ọrụ ọkụ eletrik na ụlọ ọrụ mmepụta ihe ... wdg.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe 4 n'ime igbe, iberibe 80 n'ime igbe mpụta.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Q na C
Site na asambodo sistemụ njikwa ISO 9001, ISO14001, ngwaahịa ndị a ruru eru site na asambodo mba ụwa CCC, CE, CB.
Ahịa Ukwu
MUTAI Electric lekwasịrị anya na Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market.
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











