MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB Miniature Circuit Breaker
Nkọwa Ngwaahịa
A na-ejikarị CMTB1-63 miniature circuit breaker eme ihe na sistemụ eletriki maka nchekwa megide oke ibu na sekit dị mkpụmkpụ. Enwere ike iji MCB mee ihe dị ka nnyefe na mgbanwe sistemụ ike na-adịghị emekarị. Obere circuit breakers ndị a dabara adaba maka ọtụtụ ngwa, site na ụlọ obibi ruo na ụlọ ọrụ mmepụta ihe, a na-ejikwa ha eme ihe na circuits ọkụ, kpo oku, na njikwa moto.
| Aha ngwaahịa | Obere ihe mgbawa sekit |
| NỌMBA nke ụdị. | CMTB1-63 2P |
| Ọkọlọtọ | IEC60898-1 |
| Asambodo | CE |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ogidi | 2P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 400/415V |
| Ugboro ole enyere | AC 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 6000A |
| Oke mkpali na-eguzogide voltaji Uimp | 4000V |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+40℃ |
| Ụdị mwepụta ozugbo | CD |
| Agba | Ọcha na isi awọ |
| Ọrụ | OEM na ODM |
Ogidi
Ngwa
A na-ejikarị obere ihe mgbawa sekit eme ihe n'ụlọ, ebe obibi, ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, na nnyefe ike eletrik.
Uru
1. Nchedo nke obere sekit na oke ọkụ eletrik, enwere ike iji ya dị ka nnyefe na mgbanwe nke sistemụ ike na-adịghị emekarị.
2. Nha dị obere: Emebere MCB ka ha dị obere ma dị obere, nke na-eme ka ha dị mfe ịwụnye ma dabara na panel eletriki na bọọdụ nkesa.
3. Ịda ngwa ngwa: Emebere MCBs ka ha daa ngwa ngwa ma ọ bụrụ na e nwee oke ibu ma ọ bụ obere sekit, nke na-enyere aka igbochi mmebi nke ngwa eletriki na ihe egwu nwere ike ibute ndị mmadụ.
4. Ike ịgbaji dị elu
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe isii n'ime igbe dị n'ime, iberibe iri abụọ n'ime igbe dị n'èzí.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Q na C
Site na asambodo sistemụ njikwa ISO 9001, ISO14001, ngwaahịa ndị a ruru eru site na asambodo mba ụwa CCC, CE, CB.
Ahịa Ukwu
MUTAI Electric lekwasịrị anya na Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market.
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












