MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniature Circuit Breaker
Nkọwa Ngwaahịa
Ihe na-agbaji sekit CMTB1-63 pere mpe nwere ike ichebe ngwaọrụ ahụ pụọ na obere sekit na nchekwa oke ibu, a pụkwara iji ya dị ka nnyefe na mgbanwe sistemụ ike na-adịghị emekarị. MCB bụ ihe owuwu dị elu, a pụrụ ịtụkwasị obi na arụmọrụ, ikike ịgbaji dị elu, ọdịdị mara mma wdg. E ji ihe eji eme shei na akụkụ ya nwere ike iguzogide mmetụta, atụmatụ siri ike na-egbochi ire ọkụ.
MCB ndị a dị n'otu ogidi, ogidi abụọ, na ogidi atọ, ebe ogidi ọ bụla nwere ike ichebe sekit dị iche.
| Aha ngwaahịa | MCB Miniature Circuit Breaker |
| NỌMBA nke ụdị. | CMTB1-63 1P |
| Ọkọlọtọ | IEC60898-1 |
| Asambodo | CE |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ogidi | 1P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Ugboro ole enyere | AC 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 6000A |
| Oke mkpali na-eguzogide voltaji Uimp | 4000V |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+40℃ |
| Ụdị mwepụta ozugbo | CD |
| Agba | Ọcha + isi awọ |
| Ọrụ | OEM na ODM |
Ogidi
Ngwa
MCB Miniature circuit breakers bụ ọkachamara ma a na-ejikarị ha eme ihe n'ụlọ, ebe obibi, ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, na nnyefe ike eletrik.
Uru
1. Nchedo nke obere sekit na oke ọkụ eletrik
2. Ike ịgbaji dị elu na mwepụ ngwa ngwa
3. Nha dị obere: Emebere MCB ka ha dị obere ma dị obere, nke na-eme ka ha dị mfe ịwụnye ma dabara na panel eletriki na bọọdụ nkesa.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe iri na abụọ n'ime igbe dị n'ime, iberibe iri abụọ na anọ n'ime igbe dị n'èzí.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Q na C
Site na asambodo sistemụ njikwa ISO 9001, ISO14001, ngwaahịa ndị a ruru eru site na asambodo mba ụwa CCC, CE, CB.
Ahịa Ukwu
Etiti Ọwụwa Anyanwụ, Afrịka, Ndịda Ọwụwa Anyanwụ Eshia, Ndịda Amerịka, Rọshịa ... wdg
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












