Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Obere ihe mgbakasị sekit
Nkọwa Ngwaahịa
Ihe mgbochi sekit CMTB1-63 pere mpe na-enye nchebe megide sekit dị mkpụmkpụ na ibu arọ, a pụkwara iji ya maka mbufe na mgbanwe sistemụ ike na-adịghị adịkarị. MCB nwere nhazi dị elu, arụmọrụ a pụrụ ịdabere na ya, ikike ịgbaji dị elu, na ọdịdị mara mma. E ji ihe ndị nwere ike iguzogide mmetụta na ihe ndị na-egbochi ire ọkụ rụọ shei na akụkụ ya.
Emebere MCB ka ọ mezuo ụkpụrụ IEC/EN60898-1, enwere ike iji ya na sistemụ AC 50/60Hz nwere ọkwa voltaji nke 230V/240V/400V/415V. O nwere oke ọkụ eletrik nke 63A ma dabara adaba maka ngwa ndị chọrọ ọkụ eletrik dị ala karịa oke a.
| Aha ngwaahịa | MCB |
| NỌMBA nke ụdị. | CMTB1-63 2P |
| Ọkọlọtọ | IEC60898-1 |
| Asambodo | CE |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1A-63A |
| Ogidi | 2P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 400/415V |
| Ugboro ole enyere | AC 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 3000A/4500A |
| Oke mkpali na-eguzogide voltaji Uimp | 4000V |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+40℃ |
| Ụdị mwepụta ozugbo | C |
| Agba | Ọcha |
| Ọrụ | OEM na ODM |
Usoro gbagọrọ agbagọ
Ogidi
Uru
1. Nchedo sekit megide ọkụ eletrik dị mkpụmkpụ
2. Nchedo sekit megide oke ọkụ
3. Nhazi mara mma ma dị mfe ịwụnye
Ngwa
MCB Miniature circuit breakers bụ ọkachamara ma a na-ejikarị ha eme ihe n'ụlọ, ebe obibi, ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, na nnyefe ike eletrik.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe isii n'ime igbe dị n'ime, iberibe iri abụọ n'ime igbe dị n'èzí.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Ahịa Ukwu
Ahịa anyị bụ isi dị na mpaghara dịka Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market...wdg
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













