CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Obere ihe mgbawa sekit
Nkọwa Ngwaahịa
Ihe mgbawa sekit CMTB1-63 pere mpe nwere ọrụ nchekwa sekit dị mkpụmkpụ na oke ibu, enwere ike iji ya dị ka nnyefe na mgbanwe sistemụ ike na-adịghị emekarị. MCB nwere atụmatụ nke nhazi dị elu, arụmọrụ a pụrụ ịtụkwasị obi, ikike ịgbaji dị elu, ọdịdị mara mma wdg. E ji ihe nwere ike iguzogide mmetụta, atụmatụ siri ike na-egbochi ire ọkụ mee shei na akụkụ ya.
| Aha ngwaahịa | MCB |
| NỌMBA nke ụdị. | CMTB1-63 1P |
| Ọkọlọtọ | IEC60898-1 |
| Asambodo | CE |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1-63A |
| Ogidi | 1P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Ugboro ole enyere | AC 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 3000A/4500A/6000A |
| Oke mkpali na-eguzogide voltaji Uimp | 4000V |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+40℃ |
| Ụdị mwepụta ozugbo | Ụdị C ma ọ bụ ụdị D |
| Agba | Ọcha |
| Ọrụ | OEM na ODM |
Usoro gbagọrọ agbagọ
Ogidi
Uru
1. Nchedo sekit megide ọkụ eletrik dị mkpụmkpụ
2. Nchedo sekit megide oke ọkụ
3. Nhazi mara mma ma dị mfe ịwụnye
Ngwa
A na-eji obere ihe mgbawa sekit MCB eme ihe nke ọma n'ụlọ, ebe obibi, ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, nnyefe ike eletrik...wdg.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe iri na abụọ n'ime igbe dị n'ime, iberibe iri abụọ na anọ n'ime igbe dị n'èzí.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Ahịa Ukwu
Etiti Ọwụwa Anyanwụ, Afrịka, Ndịda Ọwụwa Anyanwụ Eshia, Ndịda Amerịka, Ahịa Rọshịa... wdg.
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













