Mkpọchi sekit obere nke Mutai CMTB1-63 3P MCB
Nkọwa Ngwaahịa
Ihe mgbawa sekit CMTB1-63 pere mpe nwere ike ichebe ngwaọrụ ahụ pụọ na sekit dị mkpụmkpụ na ibu ibu, enwere ike iji ya maka mbufe na mgbanwe sistemụ ike na-adịghị emekarị. MCB bụ ihe owuwu dị elu, a pụrụ ịtụkwasị obi na arụmọrụ, ikike ịgbaji dị elu, ọdịdị mara mma wdg. E ji ihe ndị na-enye ike iguzogide mmetụta na ihe ndị na-egbochi ire ọkụ rụọ shei na akụkụ ya.
| Aha ngwaahịa | MCB Miniature Circuit Breaker |
| NỌMBA nke ụdị. | CMTB1-63 3P |
| Ọkọlọtọ | IEC60898-1 |
| Asambodo | CE |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ogidi | 3P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 400/415V |
| Ugboro ole enyere | AC 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 3000A/4500A/6000A |
| Oke mkpali na-eguzogide voltaji Uimp | 4000V |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+40℃ |
| Ụdị mwepụta ozugbo | CD |
| Agba | Ọcha + uhie |
| Ọrụ | OEM na ODM |
Usoro gbagọrọ agbagọ
Ogidi
Uru
1. Na obere nha na obere nha, ọ dị mfe ịwụnye
2. Njirimara nke obere ọkụ eletrik, oke ibu, ikike ịgbaji dị elu
3. nwere ike inye nchebe a pụrụ ịtụkwasị obi megide nsogbu eletriki, a na-anwalekwa ha ka ha rube isi n'iwu nchekwa mba ụwa.
Ngwa
A na-eji ngwaahịa MCB eme ihe n'ọtụtụ ebe n'ụlọ, ebe obibi, ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, na nnyefe ike eletrik.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe 4 n'ime igbe, itiri 60 n'ime igbe mpụta.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Ahịa Ukwu
Etiti Ọwụwa Anyanwụ, Afrịka, Ndịda Ọwụwa Anyanwụ Eshia, Ndịda Amerịka, Ahịa Rọshịa.
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













