MUTAI CMTB1LE-63 2P Ihe fọdụrụ na RCBO nke na-arụ ọrụ ugbu a
Nkọwa Ngwaahịa
RCBO na-echebe megide ihe egwu nke ujo eletriki na ọkụ sitere na nsogbu ala na oke mmiri ozuzo. Ọ na-achọpụta ma na-egbochi mmiri ozuzo na-agbapụta n'ala, nke a na-akpọkarị mmiri ozuzo fọdụrụ, nke nwere ike ime n'ihi waya mebiri emebi, mkpuchi mebiri emebi, ma ọ bụ ngwa eletriki mebiri emebi. Na mgbakwunye, ọ na-echebekwa megide oke mmiri ozuzo, nke sekit dị mkpụmkpụ ma ọ bụ sekit karịrị akarị nwere ike ibute.
A na-ejikarị RCBO eme ihe n'ụlọ obibi na ụlọ azụmaahịa, yana n'ọrụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe. Ha bara uru karịsịa n'ọnọdụ ebe achọrọ nchebe sekit nkeonwe, dịka na kichin, ụlọ ịsa ahụ, na ebe ndị ọzọ ebe akụrụngwa eletriki nwere ike ịdaba na mmiri.
| Aha ngwaahịa | Ihe Mgbaji Sekit nke RCBO nke dị ugbu a |
| Nọmba nlereanya | CMTB1LE-63 2P |
| Ọkọlọtọ | IEC61009-1 |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ogidi | 2P |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 230V |
| Ugboro ole enyere | AC 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 3000A/4500A/6000A |
| Oke mkpali na-eguzogide voltaji Uimp | 4000V |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+40℃ |
| Ụdị mwepụta ozugbo | CD |
| Ọkwa ọrụ fọdụrụnụ dị na ọkwa Na | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Usoro gbagọrọ agbagọ
Nhazi na Nwụnye (mm)
Uru
1. Nchedo sekit megide ọkụ eletrik dị mkpụmkpụ
2. Nchedo sekit megide oke ọkụ
3. Nchedo nchedo ntapu mmiri n'ụwa
Ogidi
Ngwa
A na-ejikarị MCB eme ihe n'ụlọ, ebe obibi, ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, na nnyefe ike eletrik.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe atọ n'ime igbe, itiri isii n'ime igbe mpụta.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Ahịa Ukwu
Etiti Ọwụwa Anyanwụ, Afrịka, Ndịda Ọwụwa Anyanwụ Eshia, Ndịda Amerịka, Ahịa Rọshịa... wdg.
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












