MUTAI CMTB1LE-63 1P N Ihe Mgbaji Sekit Na-arụ Ọrụ Ugbu A RCBO
Nkọwa Ngwaahịa
Ihe mgbakasị sekit CMTB1LE-63 nke na-arụ ọrụ ugbu a nwere ike ichebe ndị mmadụ na ike site na ujo eletriki, obere sekit, na nsogbu ibufe ibu. A na-ejikarị RCBO eme ihe n'ụlọ azụmahịa na ebe obibi. Ọ dabara na ọkọlọtọ nke IEC61009-1.
CMTB1LE-63 RCBO dabara maka AC50/60HZ, voltaji enyere ọkwa 230V/240V/400V /415V yana ọkwa ugbu a ruo 63A.
| Aha ngwaahịa | RCBO |
| Nọmba nlereanya | CMTB1LE-63 1P+N |
| Ọkọlọtọ | IEC61009-1 |
| Egosipụtara ugbu a na (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Ogidi | 1P+N |
| Voltaji e gosiri Ue (V) | 230V |
| Ugboro ole enyere | AC 50/60Hz |
| Ike sekit dị mkpirikpi nke Icn nyere ọkwa | 3000A/4500A/6000A |
| Oke mkpali na-eguzogide voltaji Uimp | 4000V |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -20℃~+40℃ |
| Ụdị mwepụta ozugbo | CD |
| Ọkwa ọrụ fọdụrụnụ dị na ọkwa Na | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Usoro gbagọrọ agbagọ
Nhazi na Nwụnye (mm)
Uru
1. Nchedo sekit megide sekit dị mkpụmkpụ, oke ibu na ntapu mmiri nke ụwa
2. Nwụnye dị mfe: Enwere ike itinye ihe mgbawa sekit ndị fọdụrụ n'ime panel breaker sekit ọ bụla ma ọ bụ igbe eletriki, nke na-eme ka ha dị mfe ịwụnye.
3. Mmetụta: Ha nwere ike ịchọpụta obere ntapụ mmiri na-agbapụta n'ala
Ogidi
Ngwa
MCB Miniature circuit breakers bụ ọkachamara ma a na-ejikarị ha eme ihe n'ụlọ, ebe obibi, ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, na nnyefe ike eletrik.
Ndị ọzọ
Nkwakọ ngwaahịa
Iberibe 4 n'ime igbe, iberibe 80 n'ime igbe mpụta.
Oke dị n'ime igbe mpụta: 41*21.5*41.5 cm
Ahịa Ukwu
MUTAI Electric lekwasịrị anya na Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market.
Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Ekwentị: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












